نوشته شده توسط : علی

مراحل انجام فیبروز ابرو

باید دقت داشته باشید که حدود ۱۰ روز قبل از انجام فیبروز ابرو ابروهای خود را رنگ نکرده باشید و بدون رنگ باشد و همچنین فیبروز ابرو با توجه به نوع پوست ممکن است مراحل متفاوتی را طی کنند. پوست های خشک و نرمال گزینه بسیار مناسبی برای انجام فیبروز ابرو می باشد و این روش برای افرادی که پوست چرب دارند زیاد مناسب به نظر نمی رسد و انجام این مرحله برای ابروهای آنها کمی سخت به نظر می رسد. برای انجام دادن فیبروز ابرو ابتدا از تاج ابرو شروع می‌کنند و سپس به دم ابرو

و آرک ها آن می‌رسند. همچنین باید دقت کنید که رنگ مورد استفاده برای فیبروز ابرو زیاد روشن نباشد، زیرا بعد از گذشت چند روز از فیبروز، رنگ آن کاملاً باز شده و روشن می گردد.

رنگ و دستگاه مورد استفاده در فیبروز ابرو

تمام رنگهای مورد استفاده برای فیبروز ابرو از رنگ های معدنی استفاده می‌شود که از فلزات سنگین در تهیه آن ها به کار برده نشده است و تمام رنگ های آن ها بر پایه رنگ های طبیعی می باشد، به طوری که اگر شما مایل به پاک کردن این رنگ ها باشید، کاملاً پاک می گردد و هیچ رد و نشانی از خود به جای نمی گذارد، زیرا هنگامی که افرا تاتو های قدیمی کردند، پس از مدتی رنگ‌تتو به قرمز تغییر رنگ می داد و به هیچ وجه از روی پوست پاک نمی شد. از قلم میکروبلیدینگ برای تکنیک فیبروز ابرو استفاده می‌شود و به این صورت است که قلم را کاملا مانند یک خودکار یا قلم در دست گرفته می‌شود و عمل هاشور کردن از طریق این قلم به راحتی انجام می‌پذیرد.

برای مشاهده مابقی مراحل فیبروز ابرو به سایت مهریماه بیوتی مراجعه کنید.:: بازدید از این مطلب : 23
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : 14 / 11 / 1400 | نظرات ()